ГРОМАДСЬКА РАДА ПРОЗВІТУВАЛА ПРО СВОЮ РОБОТУ

12 лютого 2020 року під головуванням голови громадської ради Сергія КРЮКОВА відбулося планове засідання громадської ради

У роботі консультативно-дорадчого органу взяли участь заступник голови з питань соціально-економічного розвитку Тростянецької районної державної адміністрації Лілія ГОНТАР та члени ради.
Під час засідання Сергій КРЮКОВ прозвітував про роботу громадської ради з 10 травня 2018 року по 31 грудня 2020 року та визначив основні пріоритети діяльності на 2020 рік.

«Спільні засідання громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації стали вже гарною традицією для Тростянеччини. Така співпраця дозволяє у повній мірі долучатися до вирішення актуальних питань, а також забезпечувати високий рівень комунікації між владою та громадським сектором, який сьогодні набуває все більшої ваги у державі та впливає на прийняття управлінських рішень», - зазначила Лілія ГОНТАР.

«Рік що минув, був надзвичайно насичений подіями. Ми всі разом активно намагалися вирішувати нагальні питання. Я переконаний, що 2020 рік буде не менш продуктивним», – відзначив голова громадської ради Сергій КРЮКОВ. Ще одне важливе питання, яке обговорили члени громадської ради - це її оновлення. Було обговорено поетапну процедуру створення нової громадської ради. На наступне засідання було винесені питання стосовно реформи децентралізації та фінансування районних інститутів громадянського суспільства з районного бюджету Тростянецького району.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                    Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.          Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.