ДІЛОВИЙ ВІЗИТ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДО АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ (М. БАКУ)

З 15 по 18 грудня 2019 року  Торгово-Промислова палата України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки.

Українську бізнес-делегацію очолить президент Торгово-промислової палати України.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько-азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Азербайджані, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Азербайджану. Програма буде коригуватися відповідно до наповнення змістовної частини. ТПП готова організувати зустрічі з відповіднимиазербайджанськими партнерами згідно Ваших побажань та ділових інтересів.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне машинобудування, транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама та IT-технології та інше.   

У разі заінтересованості, просимо зареєструватися . Реєстрація є обов'язковою та здійснюється на сайті ТПП України (https://www.ucci.org.ua).

ТПП України готова запропонувати послуги з придбання а/квитків, розміщення у готелі, трансфери з/до аеропорту, а також трансфери згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів відповідно до профілів українських компаній.

Просимо взяти до уваги, що вартість послуг може змінюватись залежно від вартості а/квитків. При бажанні учасники можуть також вирішувати питання логістики самостійно (за умови обов’язкової реєстрації).