ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2020 РІК

Відповідно до положень статті 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80 (зі змінами) повідомляємо про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (зі змінами).

Документиподаються за підписомкерівниказаявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язковорозміщуються на онлайн-платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/ у термін до 18 грудня 2019 року.

Документиприймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласноїдержавноїадміністрації за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103) та на e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

З офіційним текстом оприлюдненого оголошення можна ознайомитися на онлайн-платформі ДФРР та веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області.