БЛИЗЬКО 7 ТИСЯЧ ЖИТЕЛІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ КОМПЕНСАЦІЮ НА ОПЛАТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомила прессекретар відділу по роботі на конкурентному ринку ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Наталія ГОНЧАРОВА, Січнева компенсація за електроенергію вже зарахована на особові рахунки споживачів. На відшкодування додаткових витрат, що виникли внаслідок скасування пільгового тарифу, для жителів Сумщини з держбюджету спрямовано близько 3,4 мільйонів гривень

За її словами, компенсація за січень нарахована для 6 971 домогосподарства області. 

Йдеться про побутових споживачів, які не отримують субсидії і належать до однієї з категорій: власники осель, обладнаних електроопаленням, які станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижений тариф; мешканці негазифікованих багатоквартирних будинків, де відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання,які станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижений тариф; багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Розмір державної допомоги на оплату електроенергії можна переглянути: у друкованих платіжках у рядку «Компенсація згідно постанови КМУ від 01.02.2021 №64», в електронних рахунках,завантажених із сервісу «E-Svitlo».

Нагадаємо, що компенсація запроваджена на електроенергію, використану в першому кварталі 2021 року. Більше про розмір допомоги та порядок її отримання читайте за посиланням.