РЕФОРМУВАННЯ ЖКГ

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 22.09.2020 

ДЕНИС ШМИГАЛЬ: ВСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ ПОВИННІ ПЛАНОВО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

На цьому наголосив Глава Уряду під час наради в Сумській облдержадміністрації

Як повідомив очільнику Уряду голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО, на Сумщині готовність об’єктів житлово-комунального господарства до зими становить на 87,7%.

Зокрема теплове господарство готове на 90,8%, водопровідно-каналізаційне господарство – 90,5%, житлове господарство – 90,1%, об'єкти соціально-культурного призначення – 89,5%, у тому числі: загальноосвітні навчальні заклади – 88,4%, дошкільні навчальні заклади – 89,7%, заклади охорони здоров’я – 90,5%, дорожньо-мостове господарство – 82,6%.

НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2020/21 ТАРИФИ НА ТЕПЛО ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ МАЮТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕНІ З УРАХУВАННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій ПАХОЛЬЧУК під час робочої поїздки в Роменський район

Питання про забезпечення своєчасної та якісної підготовки галузей економіки області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та стале проходження чергового опалювального сезону знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

НА 16,8 МЛН ГРН НАРАХОВАНО ДОМОГОСПОДАРСТВАМ СУМЩИНИ СУБСИДІЙ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА СЕРПЕНЬ

Про це повідомляє обласний Департамент соціального захисту населення

Органами соціального захисту населення області нараховано за серпень субсидій на житлово-комунальні послуги 61,9 тис. домогосподарств на 16,8 млн гривень, пільг - 15 тис. осіб на 4,2 млн гривень, субсидії та пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу нараховані 501 особі на суму 1,2 млн гривень.

Кошти надійшли 1 вересня 2020 року на рахунки управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад.

ПІВНІЧ СУМЩИНИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

Чергове виїзне засідання обласного оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Сергія ПАХОЛЬЧУКА відбулось у Шосткинській міській раді

Під час засідання були обговорені питання щодо підготовки об’єктів житлового, теплового, водопровідно-каналізаційного, дорожньо-мостового господарств, закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, а також підготовки газових котелень та топкових, у тому числі проведення державної метрологічної атестації, повірки засобів вимірювальної техніки, встановлення єдиних вузлів обліку газу, модемів тощо.