ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ АГРОПРОМИСЛОВУ ВИСТАВКУ-ЯРМАРОК «АГРО-СУМЩИНА 2013»

 17 серпня 2013 року з 9-00 до 18-00 години в селі Сад Сумського району на території ДП «Сумський селекційний центр» відбудеться Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина 2013».

 

Основною метою виставки є демонстрація здобутків в агропромисловому комплексі, реалізація державної науково-технічної політики в галузях сільського господарства, харчової та переробної промисловості, сприяння залученню інвестицій в АПК області, створення прозорого конкурентного середовища для регіональних товаровиробників, просування їх продукції на ринки України.

Агропромислова виставка – ярмарок «Агро-Сумщина» проводиться в області з 1994 року. Завдяки цьому сільськогосподарські підприємства Сумщини мають можливість продемонструвати власні здобутки, запозичити досвід колег, ознайомитися з науково-технічними та технологічними досягненнями. Це є нагодою безпосередньо придбати чи укласти угоди на майбутню поставку продукції, що демонструється на виставці, пошуку партнерів та інвесторів для спільної діяльності.

Для розкриття основних тем Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро–Сумщина–2013» передбачається участь більше 200 підприємств-учасників та представників зарубіжжя. В цьому заході візьмуть участь наукові установи, підприємства, організації системи АПК, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства Сумської області та інших регіонів України.

Під час проведення ярмарку відбудеться концертна програма, спортивні змаганнями, ігри та дитячі розваги.

 

Чекаємо на Вас 17 серпня 2013 року в селі Сад Сумського району

на території ДП «Сумський селекційний центр» !