ПОНАД 3,8 МЛН ГРН НАДІЙШЛО ДО БЮДЖЕТІВ СУМЩИНИ ЗА НАДАНІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Упродовж минулого 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Сумській області надало 268 608 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам

Переважну більшість адмінпослуг (230 757) надано на безоплатній основі. Найчастіше запити стосувалися державної реєстрації земельних ділянок (85 549), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (83 904), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (16 499).

На платній основі землевпорядники Сумщини надали 37 854 адмінпослуги. За ці послуги отримано кошти у розмірі понад 3,8 млн гривень.

Найбільші надходження – у розмірі 3,37 млн грн – отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/ponad-38-mln-grn-nadijshlo-do-byudzhetiv-sumshchini-za-nadani-zemlevporyadnikami-administrativni-poslugi