АГРАРІЇ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ 66,2 МЛН ГРИВЕНЬ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ЗА ПРИДБАННЯ ТЕХНІКИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, завдяки бюджетній програмі «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» напряму «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році аграрії Сумщини придбали 650 одиниць техніки, сільськогосподарських машин та обладнання на загальну суму 326,7 млн гривень

Це сприяло суттєвому оновленню технічної бази аграрного сектору регіону

 

При цьому сільськогосподарським підприємствам Сумської області було перераховано 66,2 млн гривень часткової компенсації за понесені витрати на придбання нової техніки. Таким чином Сумщина стала другою серед регіонів України, що отримали одну з найбільших компенсацій від держави за цим напрямом програми.

Загалом виплати аграріям України у 2020 році для оновлення технічної бази досягли 1,46 млрд гривень. Завдяки цьому сільськогосподарськими підприємствами і фермерами придбано 14 946 одиниць техніки та обладнання на суму понад 3,6 млрд гривень.

Державна програма фінансової підтримки за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» буде реалізовуватися й у 2021 році.