НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ДВОДЕННИЙ ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК

Вперше, протягом двох днів поспіль, жителі області матимуть змогу придбати сільськогосподарську продукцію до святкового столу за цінами виробників. Захід, організований за дорученням голови облдержадміністрації Василя ХОМИ, проходить з дотриманням протиепідемічних вимог

«Участь у таких ярмарках – це можливість продемонструвати сільськогосподарський потенціал Сумщини, здобутки в галузі виробництва місцевої продукції, а також популяризувати саме сумських товаровиробників. Один із головних привілеїв ярмарку – це прямий діалог виробника зі споживачем і можливість придбати щось необхідне, смачне і якісне до новорічного столу безпосередньо від виробника», – зазначив радник голови облдержадміністрації Віталій ДОВГАЛЬ.

Посадовець також додав, що до проведення передсвяткового ярмарку долучилися представники Головних управлінь Держпродспоживслужби та Нацполіції в Сумській області, які будуть координувати процес дотримання карантинних вимог усіма учасниками торгівлі на майдані Незалежності у Сумах.

Перед новорічними та різдвяними святами громадянам пропонується широкий асортимент продукції товаровиробників з різних куточків Сумської області. Зокрема, це молокопереробна продукція, ковбаси та копченості, що виробляються місцевими м’ясокомбінатами та сільськогосподарськими підприємствами. Також у широкому асортименті представлено мед, крупи, макаронні вироби, хлібобулочні вироби та інші смаколики.

«Але основний акцент у цьому році зроблено саме на наші місцеві ялинки та сосни. Тому участь у передноворічному ярмарку взяли 9 лісгоспів, які працюють на території Сумщини»,– повідомив директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК.

Заявки на участь у святковому ярмарку надійшли від 30 суб’єктів сільськогосподарської діяльності Сумщини.

Захід організовано Департаментом агропромислового розвитку, Спілкою аграрних підприємств Сумської області, Асоціацією фермерів та приватних землевласників Сумської області.