ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГОУЛОКАЛ» (УКРАЇНА) ТА НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ «СЛОВАЦЬКИЙ ЦЕНТР КОМУНІКАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ» (СЛОВАЧЧИНА) ЗАПРОШУЮТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ «ЗЕЛЕНІ ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

Громадська організація «ГОУЛОКАЛ» (Україна) та неприбуткова організація «Словацький центр комунікації та розвитку» (Словаччина) запрошують прийняти участь в конференції «Зелені публічні закупівлі: гармонізація законодавства України зі стандартами ЄС», яка відбудеться 25 вересня 2018 р., з 10:00 до 17:00, за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницкого 8/16, АртHub (1-й поверх).

Проведення конференції – це заключний етап проекту «Зелені публічні закупівлі: передача досвіду зі Словаччини в Україну» (далі – проект), який реалізовувався у Київській області з квітня 2017 р. за фінансової підтримки державної організації розвитку «SlovakAid» (Словаччина). Мета проекту – просувати концепцію зелених публічних закупівель (далі - ЗПЗ) в Україні та забезпечити успішне планування та здійснення ЗПЗ державними органами влади (з проміжними результатами проекту можна ознайомитись на сайті проекту:www.gpp.golocal-ukraine.com).

Мета конференції – провести обговорення з основними стейкхолдерами галузі щодо сучасного стану впровадження ЗПЗ в Україні та перспектив розвитку даної концепції з урахуванням положень «Стратегії реформування системи публічних закупівель (дорожня карта)»; підбити підсумки проекту, реалізація якого тривала з квітня 2017 року; провести практичне заняття для службовців, безпосередньо задіяних в процес здійснення публічних закупівель, щоб ознайомити їх з концепцією ЗПЗ.

 

Основніспікери – представники центральних органів владиУкраїни: Міністерства економічного розвитку і торгівліУкраїни (Перший заступник Міністра - Нефьодов М.Є.), Міністерства екології та природних ресурсівУкраїни (заступник Міністра з питань європейської інтеграції – Кузьо М.С.), Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (Директор Урядового офісу - Стефанішина О.В.), які приймають безпосередню участь в удосконаленні існуючої системи публічних закупівель та у процесі наближення законодавства України до стандартів ЄС.

Учасники конференції – службовці центральних та місцевих органів виконавчої влади та державних підприємств (ПАТ «Укрпошта», ДП «Адміністрація морських портівУкраїни» тощо), які щорічно проводять публічні закупівлі на десятки мільйонів гривень. Під час конференції вони будуть \ознайомлені з підходом ЗПЗ та з досягненнями проекту (зокрема з розробленим навчальним онлайн курсом по ЗПЗ); зможуть поставити питання спікерам щодо стану впровадження ЗПЗ в Україні та подальших перспектив розвитку цього підходу; візьмуть участь у практичному занятті із розробки технічних специфікацій у таких категоріях, як «Будівництво Ремонтніроботи» та «Клінінгові послуги/ Миючі засоби».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до заходу та прийняти участь у роботі конференції, зокрема у практичній роботі у фокус групах. Просимо надати ПІБ осіб, які будуть присутні на заході, до 20 вересня 2018 року включно.

У випадку неможливості відвідати конференцію особисто, за ходом конференції можна слідкувати в режимі онлайн в мережі Інтернет 25 вересня 2018 року, починаючи з 10:00, конференція буде транслюватись на офіційних сторінках ГО «Гоулокал» вмережі Інтернет: 

-    https://www.youtube.com/channel/UC-GcMSWQX83PA_GDkFL8usw?view_as=subscriber

-   https://www.facebook.com/GoLOCAL.Ukraine/

Під час онлайн трансляції можна буде залишити запитання учасникам заходу (у коментарях на сторінці), яке ми поставимо від вашого імені під час прес-конференції.