До відома розпорядників бюджетних коштів!

Ураховуючи оновлення законодавства у сфері публічних закупівель Сумською торгово-промисловою палатою проводяться навчання для членів тендерних комітетів, відповідальних осіб по допороговим закупівлям та учасників торгів у сфері публічних закупівель.

Протягом багаторічного досвіду навчання у Сумській ТПП налагоджено комплексний підхід до висвітлення процедур публічних закупівель через теоретичну підготовку, практичну роботу із проблемними ситуаціями, забезпечення методичною літературою із оновленнями.

Найближче навчання відбудеться 7-8 листопада 2016 року. На семінарах будуть розглянуті важливі питання сьогодення, а саме:

- планування закупівель за новими правилами на 2017 рік;

- алгоритм оприлюднення додатка до річного плану;

- внесення змін до річного плану та додатку, нові правила оприлюднення;

- закінчення та звіт по процедурам, розпочатим на початку 2016 року за Законом України «Про здійснення державних закупівель»;

- проведення закупівель за Законом України «Про публічні закупівлі»;

- робота двох комітетів одночасно: комітету з конкурсних торгів та тендерного комітету;

- внесення змін до договору про закупівлю відповідно до Закону;

- закупівля комунальних послуг на 2017 рік (коли розпочинати та оголошувати закупівлі).

Вартість навчання за 1 людину - 990 грн. з ПДВ. По закінченню навчання учасники отримають сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, лектор семінарів з навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів, тендерних комітетів протягом 2 років.

Для реєстрації на участь у семінарах та отримання додаткової інформації необхідно звертатися у Сумську торгово-промислову палату.

Контактні дані: м. Суми, вул. Іллінська, 7/а.

тел.: (0542) 77 07 67, (067) 542 91 91, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Сумською торгово-промисловою палатою також надається можливість інформаційно-консультаційного супроводу при проведенні тендерів та допорогових закупівель замовників, підготовку документації, протоколів, звітів.