СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ СИСТЕМИ PROZORRO ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

11 жовтня 2016 року в Тростянецькій районній державній адміністрації відбувся практичний семінар по впровадженню системи ProZorro. До участі у семінарі були запрошені сільські голови, керівники бюджетних установ, підприємств, організацій, головні бухгалтери, юристи, економісти. Загалом у заході прийняло участь понад 80 чоловік.
Семінар проводив представник електронного майданчику «E-tender» Кирич Михайло Михайлович, який детально розповів про процедуру проведення закупівель на прикладі електронного майданчика «E-tender». Він окремо зупинився на кожному етапі проведення допорогових закупівель та відкритих торгів, відповів на всі запитання по закупівлям, які цікавили присутніх.

Здійснення публічних закупівель в Україні за допомогою системи «Prozorro» регламентується Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими спеціальними нормативно-правовими актами. Цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень. З 1 серпня 2016 року усі публічні закупівлі в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель ProZorro. Система ProZorro працює для закупівель на суму від 3000 грн. на всіх електронних майданчиках