PROZORRO ОХОПЛЮЄ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

Сьогодні в Тростянецькій районній державній адміністрації проведена лекції-семінар по роботі в системі ProZorro 

Були запрошені представники електронного майданчика Держзакупівлі лектори Павленко Анатолій, директор онлайн Схід та директор Держзакупівлі онлайн Суми Черемісов Евген, які детально розповіли про переваги самої системи та роботу Держзакупівлі онлайн.

Повний перехід на електронний формат державних закупівель затверджено Законом «Про публічні закупівлі». Це системний документ, який закріплює правові засади реформи сфери державних закупівель – нові правила гри, які дозволять знизити корупційні ризики до мінімуму. Ключові положення Закону були сформульовані на базі результатів роботи пілоту

електронної системи державних закупівель ProZorro. Ціль реформи – це викорінення і системне запобігання корупції, прозорість державних закупівель, неприпустимість дискримінації та об’єктивна оцінка тендерних заявок, простота і легкість застосування процедур, перехід на електронний документообіг, повна звітність і аналіз всіх державних закупівель.

Один з найважливіших напрямків – це навчання. На жаль, державні закупівлі в Україні – поки що не професія, а часто додаткова повинність. Для цього проводяться тренінги та семінари в областях. На сьогодні такі заходи вже охоплюють більшу частину регіонів країни.