До відома розпорядників бюджетних коштів!

З метою опанування електронної системи PROZORRO (ознайомлення із системою, її можливостями, з технічними складовими організації та проведення торгів через електронний майданчик) Сумський центр післядипломної освіти проводить 07 липня 2016 року в блоці сесійних залів Сумської обласної ради I поверх, каб. №5, м. Суми, площа Незалежності, 2 безкоштовний семінар-тренінг  для відповідальних осіб за державні закупівлі за участю представників ТОВ «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН»

Семінар-тренінг проводиться:

            з 11 до 14 години – для незареєстрованих користувачів;

            з 15 до 17 години – для зареєстрованих користувачів електронної системи державних закупівель України PROZORRO.

            Бажаючі взяти участь у семінарі-тренінгу звертатися до 16.00 год. 04.07.2016 в управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації (каб.1), або за телефоном 5 18 99.

            Також звертаємо вашу увагу, що відповідно до Положення про організацію пропускного режиму та охорони в адміністративній будівлі Сумської обласної ради, затвердженого рішенням Сумської обласної ради від 31.10.2014, допуск слухачів до адмінбудівлі здійснюється при пред’явленні документа, що посвідчує особу.