ВПРОВАДЖЕНО ПРОЦЕДУРУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТОВАРІВ

До відома керівників структурних підрозділів Тростянецької районної державної адміністрації та організацій що здійснюють закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. N 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» погоджено пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі України стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів (далі - пілотний проект), вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України "Про здійснення державних закупівель" та "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності".

 

Учасники пілотного проекту проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входять центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів у Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс (АРІ); замовники самостійно приймають рішення щодо участі в пілотному проекті; може проводитися електронний реверсивний аукціон для визначення найкращої ціни товарів.

З принципами роботи системи можна ознайомитися на порталі ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН  за адресою в мережі Інтернет: http://www.dzo.com.ua/

Крім того, портал ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН — офіційний учасник реформи державних закупівель в Україні, член системи електронних державних закупівель ProZorro. На Порталі Ви можете ознайомитись з умовами здійснення електоронних державних закупівель, прийняти участь у них у якості ЗАМОВНИКА або УЧАСНИКА та ознайомитись із результатами електронних реверсивних аукціонів, що відбулись. Зареєструвавшись на Порталі, Ви можете стати КОРИСТУВАЧЕМ Системи та отримати особисті «робочі кабінети» з розширеним функціоналом.