До уваги розпорядників бюджетних коштів!!!

15-17 лютого 2016 року запрошуємо на навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів.

Сумська торгово-промислова палата інформує про нововведення у сфері державних закупівель із висвітленням основ організації електронних закупівель.

30.09.2015 набрав чинності Закон "Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції" від 15.09.2015 №679-VIII, яким внесено зміни, зокрема, до Закону України "Про здійснення державних закупівель". Відповідно до Закону №679-VIII, змінено пороги для закупівлі товарів, робіт і послуг, змінено порядок підтвердження у письмовій формі інформації, поданої не у формі електронних документів, додані норми щодо обов'язкового оприлюднення на веб-порталі протоколів та змін.

 Протягом 2016-2017 років замовники переходять на систему Prozorro (розпорядження КМУ від 20.05.2015 №501), всі процедури, обмін інформацією, документами та надання роз’яснень здійснюватимуться в електронній системі закупівель. Оцінка пропозицій буде відбуватися шляхом використання електронного аукціону за критеріями ціна та ціна+інші критерії.

Також у межах навчання буде висвітлено очікування від вступу у силу Закону України "Про публічні закупівлі".

Вивчення цих та інших змін в законодавстві потребує роз’яснення, з метою злагодженої роботи комітетів з конкурсних торгів у період проведення закупівель на 2016 рік.

Вартість за навчання однієї людини - 980 грн з ПДВ, підвищення кваліфікації — 640 грн з ПДВ.

Тривалість курсу навчання: 3 дні; підвищення кваліфікації: 2 дні. За результатами навчань учасники отримують сертифікат, а за підвищення кваліфікації — свідоцтво.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67 або на E-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .