До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Тростянецька районна державна адміністрація доводить до відома, що в лютому місяці 2015 року в пілотному режимі запрацювала платформа закупівель ProZorro. Ресурс спільно розробляли представники бізнесу, громадських і недержавних організацій, світові експерти та інші активні учасники процесу.

 

Система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже наявних постачальників до державних тендерів. Зараз у системі здійснюють тільки невеликі закупівлі, що не підпадають під дію Закону – так звані "допорогові закупівлі".

Відповідно до наданих пропозицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми визначеної ЗУ "Про здійснення державних закупівель" та "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 501-р "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель".

Участь у процедурі електронних закупівель товарів (послуг) можуть брати безпосередньо розпорядники бюджетних коштів, що зареєстровані на одному з електронних майданчиків.

Тростянецька районна державна адміністрація запрошує розпорядників бюджетних коштів узяти безпосередню участь у реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель, що визначив Кабінет Міністрів України у своєму розпорядженні від 20 травня 2015 року за №501-р.

 

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від від 09.09.2015 № 435-ОД "Щодо посилення відповідальності керівників за прозорість  здійснення державних закупівель"