До відома голів, секретарів та членів конкурсних торгів установ та організацій району!

Нещодавно відбулися зміни у законодавстві по державним закупівлям, члени комітетів з конкурсних торгів, знову стикаються з неясностями, припускаються помилок, а враховуючи, що штрафні санкції збільшені і штраф за найменші порушення в сфері здійснення державних закупівель складає  -11900 грн., Центр державних замовлень звертається з приводу наступного.

 

            На виконання вимог чинного законодавства України (п.2, ст.11 Закону України «Про здійснення державних закупівель» 
N 1197-VII (1197-18) від 10.04.2014 р.), з метою недопущення правопорушень у сфері державних закупівель, пропонуємо голові, секретарю та іншим членам комітету з конкурсних торгів Вашої організації, пройти курси навчання у сфері організації та здійснення державних закупівель.  

- Курси по держзакупівлям проводяться, на постійній основі, в м. Києві (22-23.05.2014 р.) та в інших регіонах Україниза очною та дистанційною формою. 

       Якщо Вас цівить, більш детальна інформація, у прикріплених файлах Ви знайдете: графік проведення курсів на  2014 рік (для всіх регіонів України), бланк заявки та іншу інформацію щодо останніх законодавчих змін по держзакупівлям .


Відділ з питань організації навчання у сфері здійснення державних закупівель 

тел.: (044) 221-69-15

Інформація щодо змін у законодавстві по держзакупівлям та навчання комітету з конкурсних торгів
Курси  навчання (підвищення кваліфікації) у сфері державних закупівель у 2014 році відбудуться згідно з наведеним графіком
АНКЕТА-ЗАЯВКА