До відома суб’єктів господарювання та підприємств харчової промисловості, народних майстрів, підприємств з продажу подарунків та сувенірної продукції!

Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що з 28 до 30 квітня 2016 року в приміщенні Державного підприємництва «Національний цент ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик,2) за підтримки державного управління справами відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

Основною метою заходу є підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також популяризація унікальних традицій та культури нашої держави.

Контактні телефони організаторів заходу в місті Київ: (044)278-84-90, (050)465-33-81, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Бажаючих взяти участь у Великодньому ярмарку звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації вул.Горкого, 3 або за телефоном 5-18-99.

Зразок договору на участь у Всеукраїнському благодійному Великодньому ярмарку.