Оплатити «Моєю карткою» Ощадбанку без комісії комунальні послуги, телебачення, Інтернет та телефонію відтепер можливо на Portmone.com

Ощадбанк і компанія Portmone.com презентують спільну акцію «Оплачуйте рахунки без комісій та черг!» для користувачів «Моєї картки».

Відтак, з 25 січня користувачі «Моєї картки» від Ощадбанку можуть сплачувати за комунальні послуги, телебачення, Інтернет та телефонію без комісії та абонплати на сайті www.portmone.com.ua протягом 6 місяців з дати реєстрації.

Необхідною умовою участі в акції є реєстрація на сайті www.portmone.com.ua або  внесення «Моєї картки» до облікового запису існуючого аккаунту. Акція проводиться з 25 січня по 25 квітня 2016 року.

 «Ми знаємо, що у нас є велике коло клієнтів, які звикли і хочуть оплачувати комуналку лише в Ощадбанку. І, на жаль, у «комунальні» дні маємо значні черги у відділеннях. Наше завдання сьогодні – запропонувати людям зручний інструмент для вирішення цього питання. Черги мають піти в минуле. Спільна акція з нашим партнером Portmone.com – важливий крок у цьому напрямі. Я впевнений, що користувачі «Моєї картки» оцінять пропозицію, яка надає можливість зекономити не лише час, а й кошти», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Поєднуючи інноваційність та зручність «Моєї картки» Ощадбанку з простотою онлайн-платежів Portmone.com, ми прагнемо зробити життя людей простішим та повернути їм час, який вони зараз витрачають на сплату рахунків», – додає Святослав Комаха, CEO компанії Portmone.com

Детально з умовами акції можна ознайомитись в офіційних правилах.

Сервіс оплати рахунків у системі Portmone.com також доступний на головній сторінці сайта oschadbank.ua

Детальніше про реєстрацію картки в Portmone.com можна дізнатись на www.portmone.com/mycard.

У листопаді 2015 року Ощадбанк запустив новий універсальний продукт «Моя картка». Це безкоштовна миттєва «точка входу» в Ощадбанк, доступна всім клієнтам. Її користувачі отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, здійснення комунальних платежів без черг, системи дистанційного обслуговування «Ощад 24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», інструмента електронної ідентифікації OschadBankID для отримання адміністративних послуг.

 АТ «Ощадбанк» –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Компанія Portmone.com – найбільший незалежний сервіс онлайн-платежів та грошових переказів в Україні. Компанія вийшла на ринок у 2002 році і сьогодні надає послуги близько 2 млн. користувачів та 1400 організаціям, обслуговуючи широкий спектр регулярних платежів (оплата мобільного зв’язку, комунальні платежі, телебачення та Інтернет, страхування, податки, банківські позики тощо) та переказів з картки на картку. Сервіс надає пакет перевірених ІТ-рішень для банкінгу, індустрії мобільного зв’язку, електронної комерції та сервісної індустрії. В 2013 році Europe Virgin Fund став інвестором Portmone.com.