З ПОЧАТКОМ 2021 РОКУ ЧІТКО РОЗМЕЖОВУЮТЬСЯ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ» ТА ПРОГРАМА ФОНДУ «ЕНЕРГОДІМ»

Як повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ, відтепер програма «теплих кредитів» поширюється виключно на підтримку індивідуальних домогосподарств, що створює ще більше умов для того, щоб громадяни долучалися до програми «ЕНЕРГОДІМ»

Під час спільної наради представників Мінрегіону, Фонду енергоефективності та донорських організацій її учасники продовжили обговорення процедури спрощення розробки та запуску грантових програм, які фінансують міжнародні партнери нашої держави в рамках роботи Фонду енергоефективності, розпочате два місяці тому в рамках Шостого засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності.

Вітаючи присутніх, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відзначив, що Фонд отримав 380 заявок від ОСББ на проведення енергоефективної модернізації багатоквартирних будинків за різними програмами на суму близько 2,78 млрд гривень, з яких 1,94 млрд гривень – це грантова частина.

«Ми повинні зосередити свою діяльність на реалізації вже поданих проектів. До початку опалювального сезону 2021-2022 повинні бути завершені роботи з енергоефективності по більшості з них», – наголосив Олексій Чернишов, а також закликав представників ОСББ та індивідуальних домогосподарств більш активно долучатися до програм з енергоефективності.

Він додав, що з початком 2021 року чітко розмежовуються «теплі кредити» та програма Фонду «ЕНЕРГОДІМ». Відтепер програма «теплих кредитів» поширюється виключно на підтримку індивідуальних домогосподарств, що створює ще більше умов для того, щоб громадяни долучалися до програми «ЕНЕРГОДІМ».

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/oleksij-chernyshov-zaklykav-osbb-ta-vlasnykiv-pryvatnyh-budynkiv-bilsh-aktyvno-doluchatysya-do-program-z-energoefektyvnosti/