НА КОМПЕНСАЦІЮ СПОЖИВАЧАМ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ, ВИДІЛЕНО 1,4 МЛРД З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ щодо проведення роз’яснювальної роботи щодо цін на газ та електроенергію, інформуємо жителів області, що за спільної ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, КМУ та за підтримки народних депутатів схвалено законопроект №4672, що дозволяє здійснити компенсацію пільг, що були відмінені 1 січня 2021 року

Як повідомив заступник Міністра енергетики України Юрій БОЙКО, буде повернуто в повному обсязі різницю між тарифами, які діяли до кінця минулого року, і новими, які встановлені з 1 січня, окремим категоріям споживачів електроенергії.

Зокрема, компенсацію з державного бюджету отримають люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками; люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості); багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

«На виплату компенсацій у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію виділено 1,4 млрд грн з державного бюджету, – зазначив Юрій Бойко. – Невдовзі Уряд має затвердити механізм, який не передбачатиме участь людей у процесі отримання цієї компенсації. Ця процедура відбуватиметься автоматично».