ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Едуард Холодов: «Туризм – це перш за все спорт, у який закладено могутній виховний потенціал, тому органи влади із задоволенням і надалі будуть підтримувати заходи, які позитивно вливають на фізичне виховання дітей»

В урочищі «Нескучне» відбувся триденний чемпіонат району зі спортивного туризму серед юніорів. На заході були присутні голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник та перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Едуард Холодов. Керівники району із теплими, привітними словами звернулися до учасників туристичного зльоту, побажавши їм успіхів.

Цього року у змаганнях взяли участь 14 команд. Це вихованці Палацу дітей та юнацтва, міських спеціалізованих шкіл № 1, 2, 3, 5, ЗОШ №4, а також Боромлянського та Білківського НВК, Гребениківської, Буймерської, Новгородської та Станівської ЗОШ.

До програми чемпіонату увійшли такі заходи, як похід на байдарках, виносний етап змагань «Маятник»: подолання перешкод за допомогою закріпленої на висоті мотузки, дистанція «Смуга перешкод», конкурс — змагання кашоварів та крос-похід: проходження маршруту з орієнтуванням по мапі.

«Цей чемпіонат дає можливість перевірити вміння та навички наших туристських команд у подоланні природних перешкод, технічну та психологічну підготовку дітей та ту позитивну енергію, здобуту на змаганнях, яка переповнює серця. Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо усім нових звершень, досягнень і, головне, нових цікавих маршрутів» - зазначив у своєму привітанні Едуард Холодов.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відзначили переможців та призерів грамотами, а постійний спонсор ПАТ «Крафт Фудз Україна» солодкими призами.