У ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАВ КУБОК ШКІЛЬНОГО ФУТБОЛУ 2013

У рамках реалізації Програми розвитку дитячо-юнацького футболу  та з метою зміцнення здоров’я учнів, популяризації футболу в учнівському середовищі в районі стартував Кубок шкільного футболу  2013 «Діти – майбутнє України».

      В травні у кожному навчальному закладі проводився І етап Кубку шкільного футболу, в якому взяли участь близько 600 учасників.

Юні футболісти розпочали ігри  ІІ етапу Кубку, який буде тривати до 10 червня. На футбольному майданчику ДЮСШ зібрались 9 команд загальноосвітніх шкіл району. Перемогу отримала Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5, на другому місці команда дитячо-юнацької спортивної школи, третє місце за спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 3.

 

Згідно проведеного жеребкування  ігри будуть проводитись 5 червня - серед команд міських шкіл на стадіоні ім. В.П.Куца, 6 червня - на базі Боромлянського НВК зустрінуться команди сільських шкіл І-ІІІ ступенів, 7 червня - на базі ДЮСШ проведуть матчеві зустрічі команди загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, фінальні ігри пройдуть 10 червня на стадіоні ім. В.П.Куца.

Фіналісти ІІ етапу 14 червня 2013 будуть захищати честь району на ІІІ зональному етапі  у смт. Краснопілля.