Повернулись з турніру

Юні футболісти РСК «Надія» взяли участь у ІІІ Всеукраїнському турнірі з футболу, присвяченому Дню Незалежності України. Турнір відбувся з 13 по 16 серпня вм. Світловодськ Кіровоградської області. Всі учасники, а це дитячі школи відомих та іменитих футбольних клубів ФК «Полтава», «Спарта» м. Світловодськ, ФК «Кремінь» м. Кременчук, ФК «Знам'янка», «Лідер» м. Кіровоград, ФК «Кіровоград», «Фламінго» м. Комсомольськ та Тростянецька «Надія».

Тростянецькі футболісти змагались в новій футбольній формі з кольорами рідного міста, яку перед самим від’їздом їм подарували спонсори ПАТ «Монделіс Україна».

Змагання проходили в гострій напруженій боротьбі. На всі ігри тростянчани виходили як на останню. Були і травми і синці, і радість від забитих м’ячів, і гіркі сльози від поразок.

Але в цей раз фортуна була не на боці тростянчан, а може не вистачило змагального досвіду. Тростянчани посіли VII місце, обігравши команду з Кіровограда. Декількома футболістами зацікавилися футбольні академії з інших міст, зокрема з Полтави та Кременчука.

Титул найкращого захисника турніру отримав тростянчанин Іван Сасін, нагороджений цінним подарунком та дипломом.

Але самий великій успіх це здоров'я дітей, які задоволені, з ще більшим бажанням тренуватися повернулись з поїздки.

Як повідомив директор РСК «Надія» Черкашин В.В., участь у змаганнях була профінансована з районного бюджету, за сприянням голови Тростянецької РДА Назаренка Д. Ю. Дуже добре, що районна влада піклується про розвиток фізкультури та спорту, підтримується ініціатива, оновлюється стадіон: встановлюються пластикові сидіння, будується футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Тренер дітей Коритник С. результатом задоволений, вважає його закономірним, адже «ми тільки розпочинаємо кроки в футболі», сподівається, що з часом футбольна школа Тростянця буде відома далеко за межами міста.

Також батьківський комітет дякує ПП Липнику О., Сасіну А., Шевякову Р., Гордієнку С. за допомогу в організації поїздки.