ЧЕМПІОНАТ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

18 квітня в с. Олексине Тростянецького району пройшов відкритий чемпіонат області з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца.

Чемпіонат з легкоатлетичного кросу є досить традиційним заходом і відбувається вже декілька років поспіль, та цього року вперше, змагання провели в рідному селі видатного спортсмена Володимира Куца.

Організаторами змагань виступили: Обласна ДЮСШ м. Суми, Тростянецька райдержадміністрація, Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Сумське обласне відділення НОК України, Федерація легкої атлетики Сумської області.

До участі в змаганнях запрошувались всі бажаючі без вікових обмежень. Також були присутні близькі друзі та соратники Куца. Жива легенда світового спорту Володимир Голубничий та киянин Олександр Уткін – відомий легкоатлет, учасник багатьох спортивних турнірів.

Спортивний захід також відвідали голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко та голова Тростянецької райдержадміністрації Дмитро Назаренко. Очільники адміністрацій виступили з привітальним словом на відкритті спортивного заходу, з захватом слідкували за ходом змагань, а вкінці нагороджували та вітали переможців.