ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РАЙОН ВИБОРОВ ПРИЗОВІ МІСЦЯ У ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ

15 листопада 2014 року в м. Суми пройшли відкриті обласні змагання з волейболу серед ветеранів спорту, з  метою  подальшої популяризації даного виду спорту в Сумській області серед осіб середнього і старшого віку та здорового способу життя, творчого спортивного довголіття серед населення.

Загальне керівництво та проведення змагань здійснювало управління  молоді та спорту Сумської облдержадміністрації та Федерація волейболу Сумської області.

Тростянецький район гідно представили жіноча та чоловіча команди. В запеклій боротьбі із суперниками жінки, як завжди, показали красиву спортивну гру, яку високо оцінила суддівська колегія змагань. Жіноча команда Тростянецького району (капітан команди – Наталія Шутова) посіла призове ІІ місце і була нагороджена грамотою. Не менш цікаву гру продемонстрували чоловіки нашого району і вибороли ІІІ місце.

Жіночі команди-учасниці показали високий рівень підготовки та професіоналізм у грі з волейболу, тому організатори змагань вирішили провести наступні відкриті змагання з волейболу серед ветеранів спорту серед жінок вже у грудні 2014 року.