НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

13 вересня в суботу на  Тростянеччині пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Поздоровити спортсменів, працівників фізичної культури та спорту, а також всіх прихильників активного та здорового способу життя,завітали керівники району, а саме: голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Комлик, перший заступник голови Тростянецької РДА Юрій Подопригора та голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник. Головна мета заходу – відзначення кращих спортсменів Тростянецького району, залучення дітей до занять фізичною культурою, популяризація та відновлення спортивних традицій, а також всебічний розвиток спорту на Тростянеччині.

Розпочалося свято урочистою частиною, а саме, привітанням спортсменів керівництвом району та відзначення кращих. Першим привітав спортсменів очільник Тростянецької районної державної адміністрації. «Це свято є гарною традицією відзначати з особливим проявом поваги та визнання тих, для кого спорт, заняття фізичною культурою, здоровий спосіб життя стали професією та життєвим кредо. Спорт допомагає формуванню особистості, розкриттю її потенційних можливостей, дає заряд бадьорості та оптимізму у досягненні мети. Бажаю успіхів та нових перемог і в спорті, і в житті. У день професійного свята бажаю усім спортсменам міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень», – звернувся з вітальним словом до присутніх голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Комлик.

Найкращих фахівців, спортсменів, активістів фізкультурного руху району з нагоди Дня фізкультури та спорту було нагороджено Почесними грамотами.

Після урочистостей на гостей свята чекали спортивні змагання з футболу, волейболу серед команд навчальних закладів, підприємств і організацій району.

Згодом після стадіоду ім. В. Куца голова РДА Олександр Комлик завітав до спортивного залу «Локомотив», де відбувалися спортивні змагання з панкратіону. З вітальним свовом очільник РДА привітав усіх спортсменів та малих панкратіонців, побажавши їм олімпійського довголіття, чемпіонського здоров’я і перемог не лише у спорті, а й у навчанні, праці та  житті.

По завершенню переможці змагань та кращі спортсмени були також нагороджені почесними грамоти та медалями, які вручили спортсменам очільник РДА Олександр Комлик, голова районної ради Олександр Олійник, заслужений тренер України Сергій Черениченко та чемпіони світу Дмитро Ємець і Олег Андрущенко.