ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

«Ми пишаємося нашими спортсменами, які представляють Тростянеччину далеко за межами країни. Лише за здоровим суспільством майбутнє, тому ми будемо підтримувати всі починання, направлені на здоровий спосіб життя. Адже, всі  розуміють важливість перемог для району та області. Вважаємо, що ваші перемоги сьогоднідопоможуть сприяти відродженню масового фізкультурного руху, утвердженню здорового способу життя», – на цьому наголосив голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Комлик.

З 25 по 28 червня 2014 року у місті Таліні (Естонія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали участь більше 100 учасників з 7 країн Європи.

Спортсмени м. Тростянця, вихованці спортклубу «Надія» здобули призові місця.  Серед них: Обрусник Олексій, Горовий Андрій та Кравченко владислав. Готував спортсменів тренер Черкашин Віталій Васильович.

Загалом на юнацькому Євро українці завоювали 18 медалей, серед яких три золоті. Олексій Обрусник – у двоборстві та Андрій Горовий – у довгому циклі стали Чемпіонами Європи.

 У двоборстві золоту нагороду виборов Обрусник Олексій, срібну нагороду–Горовий Андрій, бронзову – Кравченко Владислав.

У вправі поштовх довгим циклом золоту нагороду виборов Горовий Андрій, а срібло – Кравченко Владислав таОбрусник Олексій.

У командній естафеті бронзові нагороди вибороли Обрусник Олексій та Горовий Андрій.

Вітаємо переможців та їх тренера і бажаємо подальших спортивних звершень!