УЧАСТЬ ТРОСТЯНЧАН У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СПОРТИВНО-МАСОВОМУ ЗАХОДІ

Тростянеччина взяла участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя» в місті Охтирка на базі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 імені К. Рапія. Зональні змагання проходили серед команд Великописарівського, Охтирського та Тростянецького районів та м.Охтирки. Тростянецький район представляли переможці районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» учні 5-6 класів Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

У програмі зональних змагань: представлення команд, інтерактивний конкурс, 7 видів естафети, гра артбол.

Учні Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 у чесній боротьбі зайняли почесне ІІ місце. Усі учасники команди були нагороджені Почесними грамотами, цінними подарунками та отримали у подарунок спортивний інвентар.

Щира подяка за популяризацію здорового способу життя серед учнів Тростянецького району та залучення їх до занять спортом учителям фізичної культури.

Окрема подяка адміністрації та учителю фізичної культури (Яровому Дмитру Олександровичу) Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 за якісну підготовку та участь команди у зональних змаганнях Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Вітаємо переможців змагань та бажаємо майбутніх перемог!