САМБІСТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2021 РОКУ

За інформацією управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, в місті Харків відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (спортивне та бойове). У змаганнях взяли участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів України, серед яких були й представники Сумщини

На чемпіонаті відзначились спортсменки з міста Ромни. Юлія ЗАСУЛЬСЬКА (47 кг) здобула «срібло», а Вікторія ГРИЦЕНКО (65 кг) виборола «бронзу».

Крім того, Ігор БАСАНЕЦЬ з Сум посів третє місце (98 кг), а сумчанин Данило НАУМЕНКО здобув «срібло» (64 кг ).

Довідково. Самбо (абревіатура, утворена від словосполучення «самооборона без зброї»). Це вид спортивного єдиноборства, який включає найбільш ефективні прийоми і тактику різних видів спортивних єдиноборств, бойових мистецтв і народних видів боротьби: кулачного бою, російської, грузинської (чидаоби), казахської (казакша курес), татарської, бурятської боротьби; фінсько-французької, вільно-американської, англійської боротьби Ланкаширські і кемберлендського стилів, швейцарської, японської дзюдо і сумо та інших видів єдиноборств. Є два види самбо – бойове і спортивне.