СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОВГООЧІКУВАНІ НАГОРОДИ

Традиційний спортивний івент «Спортивна особистість Сумщини» з підведення підсумків 2019 року відбувся у Конгрес-центрі Сумського державного університету

Захід присвячено 30-річчю Національного олімпійського комітету України. Подія відбулася у вузькому колі з залученням тільки переможців 14 номінацій, почесних гостей, представників засобів масової інформації та організаторів.

«Воля до перемоги, стійкість та бажання сумських спортсменів долати будь-які перешкоди  надихає. Ми впевнені, що вже в найближчому майбутньому стане менше заборон, а отже кількість медалей, кубків та п’єдесталів пошани під ногами сумчан буде більшою», – зазначив на заході начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Євген ПОХОДНЯ.

Переможцями рейтингу стали: Артем ХОМУЛА – І місце в номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту»; Валентина СЕМЕРЕНКО – І місце в номінації «Краща спортсменка з олімпійських видів спорту»; Євгенія ЧІБІСОВА – І місце в номінації «Кращий молодий спортсмен (юнаки, юніори, дівчата, юніорки) з олімпійських видів спорту»; Григорій ШАМРАЙ – І місце в номінації «Кращий тренер з олімпійських видів спорту»; Сергій РОДІОНОВ – І місце в номінації «Кращий тренер молодих спортсменів з олімпійських видів спорту»;

Крім того, Володимир БОСЕНКО отримав І місце в номінації «Кращий спортивний суддя»; МСК «Сумчанка» – І місце в номінації «Краща команда з ігрових видів спорту»; Микола НЕГРІЙ – І місце в номінації «Кращий вчитель фізичної культури ЗОШ»; Кирило ГОРОБЕЦЬ – І місце в номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту»; Олена СУШКО – І місце в номінації «Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту»; Дмитро СЕНЕЦЬКИЙ – І місце в номінації «Кращий молодий спортсмен (юнаки, юніори, дівчата, юніорки) з неолімпійських видів спорту»;  Сергій ГАВРИШ – І місце в номінації «Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»; Фелікс КОЛТАКОВ – І місце в номінації «Кращий тренер молодих спортсменів з неолімпійських видів спорту»; Дмитро МОЖАЄВ – І місце в номінації «Сильні духом».

Довідково. Церемонія нагородження «Спортивна особистість Сумщини» – щорічний захід, метою якого є відзначення досягнень спортсменів та тренерів Сумщини за попередній рік.

Традиційно нагороди спортсмени та тренери отримували щороку в квітні, але карантинні обмеження внесли свої корективи. Тим не менш, голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена ПЕТРОВА знає, скільки зусиль, часу та нервів вартує кожна нагорода. Тому було вирішено, що хоча б в обмеженому режимі та наприкінці року, але церемонія має відбутися.