СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

На Чемпіонаті світу з боротьби самбо у складі національної збірної команди України Ярина ФЕДОРЧЕНКО здобула золото, Юлія ЗАСУЛЬСЬКА виборола срібло, Анна ОХРІМЕНКО – бронзу

У період з 5 по 9 листопада в сербському місті Новий Сад відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо. За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації, у складі національної збірної команди України були й представники Сумської області. Серед дівчат перше місце у Ярини Федорченко (м.Охтирка) в категорії 40 кг.

У категорії 44 кг Юлія Засульська стала срібною призеркою, а Анна Охріменко в категорії 70 кг (м.Ромни) – бронзовою призеркою.

Загалом молодіжна збірна (до 20 років) виборола 19 нагород, а юнацька команда (до 18 років) – 15.

Довідково. Самбо (абревіатура, утворена від словосполучення «самооборона без зброї»). Це вид спортивного єдиноборства, що включає найбільш ефективні прийоми і тактику різних видів спортивних єдиноборств, бойових мистецтв і народних видів боротьби: кулачного бою, російської, грузинської (чидаоби), казахської (казакша курес), татарської, бурятської боротьби; фінсько-французької, вільно-американської, англійської боротьби Ланкаширські і кемберлендського стилів, швейцарської, японської дзюдо і сумо та інших видів єдиноборств. Є два види самбо – бойове і спортивне.