СТУДЕНТИ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОЇ ЗИМОВОЇ УНIВЕРСIАДИ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ (2)

Збірна команда Сумської області посіла перше місце в І зимовій Унiверсiадi України серед студентiв з біатлону, що проходила на Львівщині

Результативність, високу майстерність та спортивні вміння продемонструвала збірна команда Сумської області та з результатом у 506 балів отримала перше місце. Команда міста Київ  посіла друге місце  (290), третіми стали представники Харківської області (247).

У особистому заліку в індивідуальній гонці на дистанції 15 км. серед чоловіків І місце здобув студент Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Антон ДУДЧЕНКО.

У суперспринті на дистанції 5 км. серед жінок ІІІ місце посіла студентка Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка Ганна СИТНИК.

Серед чоловіків на цій же дистанції І місце виборов Денис НАСИКО, студент Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка.

У одиночній змішаній естафетній гонці ІІ місце посів спортивний дует студентів Сумського державного університету Вікторії ЄРМАКОВОЇ та Богдана ЦИМБАЛА.

Бажаємо талановитій молоді ще більше впевненості, сил, завзяття і прагнення, хай кожен день наближає до великого успіху і слави.