ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: НАШ СВЯТИЙ ОБОВ’ЯЗОК СЬОГОДНІ – ПАМ’ЯТАТИ ПРО КОЖНОГО, ЧИЮ ДОЛЮ ОБПІК ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ВОГОНЬ, ПАМ’ЯТАТИ ПРО ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ, ЗАХИЩАЮЧИ ПЛАНЕТУ

Щороку, 14 грудня, Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які своїм тяжким героїчним трудом, ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, продемонструвавши світові зразок безмірної мужності, самовідданості і високого професіоналізму

Сьогодні, Тростянеччина разом з усією Україною у день визначної дати вшановує героїв Чорнобильської трагедії.

Голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА разом зі своїм заступником Павлом РОЖЕНКО, керівником апарату райдержадміністрації Ларисою ГРИГОРЕЦЬ, представниками міської ради, головою Тростянецької районної організації (осередок) Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Володимиром СУМЧЕНКО, чорнобильцями поклали квіти та встановили корзину до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії та низько схилили голови перед усіма, хто пішов в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Як зауважив голова райдержадміністрації Володимир БУРЛАКА, на Тростянеччині не тільки вшановують пам’ять учасників ліквідації на ЧАЕС, які вже пішли з життя, а й працюють над вирішенням актуальних питань ліквідаторів та їхніх родин.

«У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров’я, постійно ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварії на ЧАЕС, від ще тяжчих її наслідків вдалося врятувати не лише Україну, але й усю Європу. Минають роки, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, виступили назустріч смертоносному лиху, аби зберегти життя мільйонів людей. Чорнобиль – урок, який ми не можемо забувати ніколи, бо це надто гіркий урок втрат, урок мужності та стійкості водночас», - підкреслив Володимир БУРЛАКА.