УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇІНФОРМУЄ

З початку 2019 року управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації направлено на оздоровлення та відпочинок 14 дітей пільгової категорії віком від 7 до 18 років відповідно до плану розподілу путівок до  державних підприємств «Українського дитячого центру «Молода гвардія» та «Міжнародного дитячого центру «Артек».

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначено, що до учасників бойових дій належать військовослужбовці, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції.

НАСИЛЬСТВО У ШКОЛІ – БУДЕННА РЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ В УСЬОМУ СВІТІ

Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні.
У школі вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків (осіб, що їх замінюють), представників місцевих органів влади та громадських організацій.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

З питання призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2019-2020 років з 1 жовтня цього року необхідно подати нові Заяву та Декларацію про доходи: