2021 РІК: ПЕРША В ОБЛАСТІ ПРИЙОМНА СІМ'Я СТВОРЕНА НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Початок року став новорічно-різдвяним подарунком для трьох маленьких дітей, які потребували влаштування. Прийомні батьки із Тростянеччини пройшли відповідне навчання у грудні минулого року, а вже у січні нами здійснено взаємодобір дітей

Завдяки клопотанню начальника служби у справах дітей Тростянецької РДА Наталії Воробйової щодо сприяння влаштуванню дітей в родину подружжя Савченків з регіонального обліку, діти уже в січні були в родині.

Слід відзначити якісну підготовку дітей до вибуття в прийомну родину, завдяки чому контакт при першому знайомстві відбувся легко і невимушено.

Михайлик, Настя та Милана знайшли собі родину. Їхніми новими батьками стали подружжя Савченків. Прийомні батьки мають гарний досвід виховання дітей. Вони виховали двох синів, мають чотирьох онуків і велике бажання дарувати любов, турботу і надію малюкам, яким це дуже необхідно в їх долі.

Дорослі діти пані Людмили та пана Миколи Савченків щиро підтримали батьків у їх рішенні створити прийомну сім'ю.

Зі слів начальника служби у справах дітей Тростянецької РДА Наталії Воробйової,подружжя Савченків люблять дітей, бажають допомогти дітям-сиротам і забезпечать дітям належні умови для повноцінного розвитку та виховання.

Загальна кількість прийомних сімей в Сумській області на сьогодні - 140.

Там виховується 267 дітей.

Забезпечення сімейним вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є пріоритетним у діяльності служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.