Проведено семінар з бухгалтерами бюджетних установ

26 січня 2018 року в приміщенні управління Пенсійного фонду в Тростянецькому районі проведено семінар - нараду з бухгалтерами бюджетних установ, на якому були розглянуті проблемні питання, що виникають під час формування звітності про нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Семінар відкрила начальник управління Світлана Григор’єва, яка ознайомила присутніх з основними новаціями та перспективними напрямки діяльності Пенсійного фонду України у 2018 році.

Головний спеціаліст з ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Владислав Єршов надав роз’яснення щодо формування та подання звітності про нарахований єдиний внесок, акцентував увагу учасників заходу на поширених помилках в звітності та методах їх усунення.

Про порядок обміну інформацією з державними органами про відомості, що містять ознаки порушень законодавства про працю та основними питаннями, що виникають під час аналізу звітності ознайомила бухгалтерів головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Наталія Гусакова .

         Фахівці управління надали вичерпні відповіді на запитаня, що виникали під час обговорення проблемних питань . Учасники семінару висловили побажання на подальшу взаємовигідну співпрацю та проведення подібних заходів у майбутньому.