Пенсійна реформа - 2017

Основним завданням в державі був і залишається розвиток національної економіки та можливість віддати українським громадянам те, «що належить їм по праву».  Саме тому з початку року в Україні було підвищено мінімальну заробітну плату, а зараз прийнято Закон України від 03.10.2017 №2148 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

Затверджені в Законі зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Уряд розумів, що система пенсійного забезпечення, за якої більшість пенсіонерів знаходяться за межею бідності, потребувала негайних змін. Так, з 12 млн пенсіонерів 8 млн отримвали тільки мінімальну пенсію 1312 грн (з травня цього року), яка становить лише близько 50% вартості «споживчого кошику» фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Крім того, система нарахування пенсій була несправедливою. Формула розрахунку, яка включає застосування коефіцієнтів, доплат надбавок, суми індексації, була незрозумілою, і це не дозволяло людям розрахувати свою майбутню пенсію і негативно впливало на стимули сплачувати внески. Також повністю втрачена диференціація розмірів пенсій в залежності від заробітку. Також спостерігалася дискримінація за роком виходу на пенсію. Останнє осучаснення пенсій проводилось у травні 2012 року, тоді як мінімальну зарплату підвищували 9 разів. Як результат, мала місце дискримінація пенсіонерів за роком виходу на пенсію – розмір пенсій за однакової кількості страхового стажу та заробітку відрізнявся більш ніж у 3 рази.

Першим кроком пенсійної реформи є осучаснення пенсій. Для цього запроваджено єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат.

Законом запроваджена нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн (раніше - в залежності від року призначенні пенсії від 1197,91 грн до 3764,40 грн), тобто показник, за яким розраховуються пенсії, підвищено майже утричі. У результаті підвищення пенсій у разі здійснення осучаснення зарплати до 3 764,40 грн більше 5 млн українських пенсіонерів з 1 жовтня 2017 року після ухвалення цього законопроекту Парламентом отримали підвищення пенсій від до 200 грн і більше 1 тис. грн щомісячно, з них близько 4 млн українських пенсіонерів – отримають від 300 грн і більше 1 тис. грн підвищення щомісячно.

Відповідно до зазначеного Закону пенсії перераховано 10198 особам Тростянецького району, або 97,1% загальної чисельності. Середня сума підвищення по  району - 455 грн., доплату в сумі до 200 грн. отримали 5129 осіб, від 200 до 1000 грн. - 3343 особи, понад 1000 грн. - 1726 осіб.

Сума додаткових коштів на проведення підвищення по району склала 4,4 млн.грн., або 24,2% до місячної потреби у жовтні до перерахунку.

У зв’язку з підвищенням мінімального розміру пенсії з 1312 грн. до 1452 грн., 2500 чол. отримують доплати у розмірі до 140 грн. за жовтень у листопаді разом з основним розміром пенсії.

Мета пенсійної реформи - забезпечення бездефіцитності Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі, що відбудеться через встановлення вимог до тривалості страхового стажу та мінімального розміру страхового внеску.

Запроваджено гнучкий коридор пенсійного віку та можливості компенсації відсутнього страхового стажу - громадяни, яким не вистачає років стажу, щоб задовольнити вимогу стосовно мінімального стажу, матимуть можливість сплатити внески за відсутні роки (не більше 5 років). Пенсійна система - це не соціальна допомога, а це внески людини, яка працює, для забезпечення своєї старості. Фактично, так працюють усі пенсійні системи світу.

Скасовано особливі умови виходу на пенсію, крім військовослужбовців. У цьому контексті передбачено замінити механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах на сплату роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску розміром 15 та 7% за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками №1 та №2, що будуть розширені, та запровадження з 1 січня 2019 року через Накопичувальний пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб віком молодше 35 років.

Також з 1 січня 2018 року діє норма щодо права на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших, «яким було вигідніше вийти на пенсію через низьку заробітну плату». Уряд ставить за мету досягнення стабільності пенсійної системи, що забезпечить справедливі пенсії і в майбутньому. У цьому контексті скасовано обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам (85% від розміру пенсії, але не менш 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

Крім того, друге підвищення соціальних стандартів відбулося з 1 жовтня, а не з 1 грудня, як було заплановане Державним бюджетом. Таким чином, ця реформа з 1 жовтня дозволила підвищити пенсії 9 млн українських пенсіонерів з 12 млн.