НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ XIV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «РОЗМАЙ»

Вітання для учасників та гостей фестивалю від голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА передав його заступник Віталій МАКСИМЕНКО

«Знаю, що фестиваль «Розмай» – це завжди феєрверк фантазії, фонтан емоцій і, взагалі, особливе довгоочікуване свято для кожного з вас, яке проходить під девізом: «Рости сміючись! Розвивайся граючи! Легко долай труднощі! Впевнено іди до своєї мрії!», – зазначив Віталій Максименко.

НА СУМЩИНІ ДАЛИ СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЮВІЛЕЙНІЙ ЕСТАФЕТІ «СТЕЖКАМИ ЮННАТІВСЬКОГО РУХУ»

Всеукраїнська естафета буде проходити з 10 вересня по 7 листопада у всіх областях України. Сьогодні велика позашкільна родина Сумщини разом з обласною очільницею освіти і науки Вікторією ГРОБОВОЮ  дали урочистий старт ювілейній естафеті та передали перехідний кубок та книгу до Чернігівської області 

«Сьогодні для нас знакова подія – саме ми, саме Сумщина, дає старт Всеукраїнській 95-ій ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху». Нам випала така честь тому, що наша область серед лідерів позашкільної освіти в Україні», – відмітила директор обласного Департаменту освіти і науки у своєму вітальному слові.

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ НАДІСЛАНИХ КОНКУРСНИХ РОБІТ НА XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА»

За інформацією організаторів конкурсу, у цьому році було подано 9731 конкурсну роботу від 9185 конкурсантів. Допущено до участі в конкурсі було 9317 робіт. Лідерами за кількістю надісланих робіт стали Вінницька, Донецька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Рівненська області та м. Київ

Можна сміливо сказати, що це один із наймаштабніших громадських проектів у сфері правової освіти дітей. Географія робіт охоплює всі регіони України – представлені як великі міста, так і маленькі села. Серед поданих робіт 47% склали роботи дітей до 10 років, 40% – роботи дітей від 11 до 14 років та 13%  – роботи дітей від 15 до 18 років (59% із них – від міської учнівської молоді та 41% – від дітей, що проживають у сільській місцевості).

ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ

1 червня о 12:00 відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні»

У онлайн-концерті візьмуть участь: Наталія МОГИЛЕВСЬКА, Злата ОГНЕВИЧ, гурт B&B Project, фіналіст шоу «Голос країни» Сергій АСАФАТОВ, Роман ТЕЛЬП, Ірина РИЖЕНКО.

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА КОМПЛЕКСНА ПОСЛУГА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ID-14

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків

Цього року понад 400 000 дітей в Україні вперше оформляють паспорт. Для того, щоб їм отримати ID-картку з номером платника податків, спершу необхідно відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. А після його отримання – звернутися до відділу ДМС за оформленням паспорта.