Батьківські збори у дитячій музичній школі

30 травня з нагоди закінчення навчального року у комунальному закладі Тростянецької районної ради “Тростянецька районна дитяча музична школа” відбулося урочисте свято – Загальні батьківські збори та традиційний щорічний випускний вечір.

Загальні батьківські збори – це підсумок роботи закладу протягом навчального року. Заступник директора з навчально-виховної роботи Марина Колодяжна розповіла про досягнення школи, подякувала батькам за їх співпрацю. Відмітила, що цей навчальний рік був щедрим на творчі та матеріально-технічні здобутки. Розширилася географія конкурсів, в яких наші вихованці не тільки брали активну участь, а й привозили призові місця. Особлива гордість для школи – нове цифрове фортепіано, першими на якому зіграли випускники.  Більшість вихованців музичної школи отримали похвальні грамоти за високі досягнення в навчанні та активну участь у творчому житті школи.

Випускний вечір – це підсумок творчої роботи юних музикантів, незабутня сторінка, перегорнувши яку, вони сміливо підуть далі по життю.

Без сумніву, сьогоднішній день є ключовим моментом у житті більшості присутніх у цьому залі: для батьків, які усвідомлюють, що їхні діти виросли, для вчителів, які разом з батьками вели їх у цей день, і для них, кого сьогодні так почесно ми називаємо випускниками.                                 

Директор школи Світлана Галушкіна щиро привітала випускників, побажавши всім щастя, наснаги, самовдосконалення, щоб всі їх бажання здійснилися, щоб вони не залишали музику і продовжили навчання  в кращих вищих навчальних вузах, а також вручила щасливим хлопцям та дівчатам їхні перші справжні документи -  свідоцтва про початкову мистецьку освіту.

Батьки випускників подякували викладачам за їх нелегку викладацьку працю, за увагу й теплоту, подаровані їх дітям за роки навчання в школі.

Чимало гарних слів звучало цього вечора від викладачів школи та випускників. Тож двері дитячої музичної школи  знову відкриті для юних дарувань нашого міста.