У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА: СУМЩИНА ВШАНУЄ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Завтра на території обласного центру відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Жителів та гостей м. Суми запрошують долучатись до цих подій, щоб гідно вшанувати пам'ять Героїв

У цей день на центральному міському кладовищі о 9.45 відбудеться покладання квітів до могили Героя Небесної Сотні Олексія Братушки та меморіалу «Героям Слава», а о 10.00 – мітинг біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Дата 20 лютого має жалобний характер, оскільки пов’язана із трагічними подіями масової загибелі громадян, але вона покликана вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу.

Загиблі учасники Революції Гідності мають стати прикладом для наслідування через свою чітку громадянську позицію та готовність її виборювати.

Потрібно відмітити, День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

«Люди творять історію. Небесна Сотня»: https://youtu.be/v-IPQ2FUmGc