ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ЧАС НЕ ПІДВЛАДНИЙ ВИКРЕСЛИТИ З ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇЧНІ ПОДВИГИ, ПРИКЛАДИ ВІРНОСТІ ВІЙСЬКОВОМУ ОБОВ’ЯЗКУ, ЩО ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ НАШІ ЗЕМЛЯКИ, ЯКИМ ДОВЕЛОСЯ НЕСТИ НЕЛЕГКУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ!

15 лютого ми засвідчуємо безмежну шану і глибоку повагу всім мужнім і героїчним воїнам, яким довелося нести нелегку військову службу в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії та інших країнах світу, пройшовши через справжнє горнило війни, вистояти і не зламатись, довести, що наші хлопці гідні героїзму батьків і дідів.

Нині, у чергову річницю тієї події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів та їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні доля вкотре перевіряє українців на міцність. І Ви, воїни, на Сході країни знову проявляєте мужність та героїзм. Цінуємо Вашу самовідданість та вірність військовому обов’язку. Переконаний, що Ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

У цей пам’ятний день бажаю Вам міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.

Честь Вам і слава!

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА