ВИ Є ПРИКЛАДОМ МУЖНОСТІ ТА ВІДДАНОСТІ ВІЙСЬКОВІЙ ПРИСЯЗІ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ заступник голови Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО під час урочистостей в обласній філармонії напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав побажав усім, хто виконував свій бойовий обов’язок на території інших держав, щастя, здоров’я і мирного неба

За словами Вячеслава Печененка, 15 лютого 1989 завершилося виведення радянських військ з Афганістану. І для ветеранів бойових дій, які народилися та живуть в Сумській області, це не просто дата в календарі. 160 тисяч українців пройшли афганську війну. В Афганістані загинули близько 15 тисяч вояків. Майже кожен четвертий серед загиблих був українцем – це понад 3 тисячі осіб.

«Ви є прикладом мужності, відданості військовій присязі, – звернувся до учасників бойових дій на території інших держав Вячеслав Печененко. – І знаково, що саме воїни-афганці були серед тих, хто в 2014 році прийшов ділитися із молоддю своїм досвідом у війні з агресором. Ви були в перших рядах тих, хто допомагав становленню української армії. Я дякую вам за це,– зазначив Вячеслав Печененко. – Я бажаю усім, хто виконував свій бойовий обов’язок, щастя, здоров’я і мирного неба над головою».

Довідково. У Сумській області на обліку перебуває 4428 учасників бойових дій на території інших держав, із них 544 особи з інвалідністю внаслідок війни.