НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ М.С. ЩЕПКІНА ВИХОДИТЬ ДО ГЛЯДАЧІВ З НОВОЮ ПРЕМ’ЄРОЮ

18 та 19 лютого глядачеві театру буде представлено нову прем’єру комедії «Нелегалка» у постановці заслуженої артистки України Олени ЗАРИЦЬКОЇ за п’єсою відомого українського драматурга Анатолія Крима

Вистава має захоплюючий інтригуючий сюжет. Твір наповнений гумором та цікавими психологічними сценами.

У ролях задіяні артисти Віталій ХОМЕНКО, Олександр МИХАЙЛОВ, Світлана КУЛИК, Надія ФЕСЕНКО, Юрій САДОВНИЧИЙ, Артем КНОПІК та Віталій ПАНЧЕНКО. Режисер-постановник спектаклю Олена Зарицька визначає жанр «Нелегалки» як правдиву комедію на 2 дії. Колектив театру сподівається, що глядач сповна оцінить результати самовідданої роботи всієї творчої команди.

«Нелегалка» проходитиме на Малій сцені – одному з театральних робочих майданчиків, який довів свої унікальні творчі переваги.

Уже в березні глядачі знову матимуть змогу поринути у світ комедії. Наразі повним ходом триває репетиційна робота над однією з найпопулярніших світових п’єс «Боїнг-Боїнг» відомого французького драматурга Марка Камолетті.

Твір віднесено до Книги рекордів Гіннеса за кількістю постановок у більш ніж 60 країнах світу. Постановку здійснює Владислав КАЛІНІЧЕНКО, який наразі виконує обов’язки головного режисера театру.

Не забувають щепкінці і про відзначення Дня закоханих. 14 лютого шанувальників прекрасних мелодій та пісень чекає яскрава концертна програма майстрів мистецтв театру під назвою «Від щирого серця».

За матеріалами: https://musicdrama.com.ua/