КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ГОТОВІ ДО НОВОРІЧНИХ І РІЗДВЯНИХ СВЯТ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Музеї та бібліотеки області підготували різнопланові святкові виставки та майстер-класи для дітей та дорослих. Усі заходи проходять з дотриманням протиепідемічних вимог

Уже чекає на зустрічі з відвідувачами обласний краєзнавчий музей. Виставка дитячих іграшок різних епох «Зимова казка» буде цікавою для малечі і дорослих. Найстаріша іграшка в експозиції датується ІІІ сторіччям до нашої ери. Також музей запрошує відвідати виставку Дідів Морозів та Снігуроньок.

Виставку старинних новорічних іграшок підготував і Будинок-музей імені А.П. Чехова.

Цікаві напрацювання має обласний художній музей імені Н.Онацького, де цикл новорічних заходів вже розпочався чудовою виставкою улюбленої народної майстрині, Заслуженого майстра народної творчості Надії ГУДИЛКО. Попереду на відвідувачів чекають ще безліч майстер-класів з виготовлення витинанок, святкових листівок та новорічних прикрас.

Якщо говорити про бібліотеки обласного центру, то на їхніх офіційних сайтах будуть розміщені дитячі малюнки та безліч презентаційних матеріалів на зимову тематику. У роботі задіяні всі наочні і технічні можливості бібліотек для того, щоб діти разом з батьками могли здійснити віртуальні подорожі в країну книжок.