У РЕЖИМІ ОНЛАЙН І НЕ ТІЛЬКИ: В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМИЛИ, ЯКІ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ЧЕКАЮТЬ НА ЖИТЕЛІВ РЕГІОНУ В ПЕРІОД ЛОКДАУНУ

Через карантин деякі новорічні заходи будуть проведені в режимі онлайн. Кожен охочий зможе переглянути театральні спектаклі,  вистави та концертні програми просто з дому

За словами  заступника директора Департаменту культури, інформаційної політики та туризму облдержадміністрації – начальника управління культури Олени МЕЛЬНИК, жителям Сумщини  пропонуються цілі марафони online-трансляцій мистецьких постановок, новорічних програм.

Зокрема, для юних глядачів готується три казкові програми за участю кращих дитячих творчих колективів.

«Це будуть колективи не тільки обласного центру, а перш за все – районів та ОТГ. Схвальні відгуки отримала після прем’єри казка «На гостини до Святого Миколая». Попереду ще інші проєкти до новорічних свят та «Різдвяне дійство», – зазначила Олена Мельник.

У проєкті «На гостини до Святого Миколая» були задіяні творчі колективи з Охтирщини та Глухова. Щодо проєкту «Новорічний», то він буде  за участю колективів Верхньосироватської ОТГ, Сумського і Конотопського районів. Що стосується проєкту «Різдвяне дійство», то він відбудеться за участю фольклорних дитячих колективів з Путивльщини, Грунської ОТГ та інших. Транслювати зазначені вистави та мистецькі постановки будуть на телеканалах «АТБ» та «СТС».

Також Олена Мельник повідомила, що в обласному театрі для дітей та юнацтва з 17 грудня йде чудова дитяча вистава «Примхлива принцеса», де задіяний майже весь творчий колектив. Родзинкою стало авторське музичне оформлення Заслуженого діяча мистецтв культури України Володимира ПРИХОЖАЯ, декорації від Заслуженого художника України Едуарда ЛЕДНЬОВА та чудові хореографічні постановки.

Для дітей середнього та старшого шкільного віку Сумський національний драматичний театр імені М.С. Щепкіна презентує виставу за мотивами твору братів Грімм «Білосніжка і сім гномів».

Нові цікавинки для поціновувачів мистецтва підготував і колектив Сумської обласної філармонії. Зокрема, це тематичні новорічні програми для дорослих і дітей.

Загалом заклади культури області підготували різнопланові святкові програми для глядачів різного віку до різдвяних та новорічних свят. А на маленьких відвідувачів обласного театру для дітей та юнацтва та їх батьків чекають святкові фотозони, сюрпризи, дива та веселі несподіванки.