ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ СУМСЬКОГО КОЛЕДЖУ ІМ. Д. БОРТНЯНСЬКОГО ПЕРЕДАВ ВІДЕОЗАПИСИ НОВОРІЧНИХ ВИСТАВ ДО БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Відеозаписи новорічних вистав, колядок, щедрівок, що підготували студенти і педагоги Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, передали до Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та  громадської організації «Наша родина»

«Новорічні свята – це фантастичний час, який дає можливість кожному відчути себе дитиною, повірити в новорічну казку. І ми не змогли залишити без уваги дітей, які особливо чекають на неї», – розповіла під час брифінгу заступник директора Департаменту культури, інформаційної політики та туризму облдержадміністрації – начальник управління культури Олена МЕЛЬНИК.

Колектив Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського зробив у цьому напрямку цікаві напрацювання. Зокрема, було зроблено записи новорічних вистав, колядок, щедрівок, що передали до обласної  організації Товариства Червоного Хреста України та до громадської організації «Наша родина».

«Якщо раніше ми готували святкові ранки, вистави та відвідували з їх показом будинки-інтернати, благодійні організації, то на період дії локдауну заклади культури області будуть працювати в режимі онлайн», – повідомила Олена Мельник.