ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ЩОДЕННА РОБОТА КОЖНОГО З ВАС — ВІД ЕЛЕКТРОМОНТЕРА ДО КЕРІВНИКА ВИЩОГО РАНГУ — ЗАБЕЗПЕЧУЄ НЕ ЛИШЕ СВІТЛО Й ТЕПЛО У КОЖНІЙ ОСЕЛІ, А Й ЕНЕРГЕТИЧНУ БЕЗПЕКУ КРАЇНИ В ЦІЛОМУ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Ваше професійне свято — це той щорічний рубіж, коли підсумовуються досягнення та внесок працівників енергетичного сектору в розвиток економіки України.

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваюся, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку у людей.

Ми вдячні енергетикам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України.

Щиро бажаю вам, шановні енергетики, безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам і Вашим сім’ям!

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА