ЧЕРЕЗ КЕРІВНИЦТВО ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПЛАСТУНИ ПЕРЕДАЛИ БЛАГОДАТНИЙ ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ УСІМ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ

Заступники голови облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО і Сергій ПАХОЛЬЧУК зустрілися з представниками скаутської організації «Пласт»  та отримали з їхніх рук Вифлеємський вогонь

«Сьогодні цей вогник надзвичайно потрібний кожному з нас і нашій країні.  Віримо, що це світло, ця дивовижна енергія добра і радості, яка долає тисячі кілометрів, принесе мир в кожну родину Сумщини та України», – відмітив Віталій Максименко.

За його словами, ця акція є вкрай важливою та символічною, адже світло Вифлеємського вогоню є символом злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

«Цей вогник, який ми сьогодні отримали, завжди асоціюється з орієнтиром на об’єднання людей навколо таких важливих понять як мир, гармонія, любов. Хочу сказати вам велике спасибі за цей символ теплоти та родинного затишку, який ви передаєте для усіх мешканців Сумщини», – зазначив Сергій Пахольчук.

Довідково. Долаючи кордони різних країн, Вифлеємський вогонь 13 грудня прибув в Україну, де його поширюють члени Пласту. Вони передають його церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, госпіталів, притулків для людей похилого віку, щоб усі, хто перебуває далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Одним із головних завдань пластунів є передача Вифлеємського вогню миру військовим, які захищають нашу землю на сході України.